Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, fyzikální jednotky apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Síť, důležité informace

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, multimédia, odkaz, internet, Panamská vlajka, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, Dopravní značky, Inzeruj, inzerce zdarma, Tapety na plochu PC, doporučujeme, Přehled zkratek a akronymů, Online adventní magazín

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Tapety do mobilu - tapety na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety do mobilu. jsou vhodná pro počítač, mobil, monitor, PC, displej, obrazovka počítače, smartphone, tablet, phablet, notebook, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 10, Windows Me, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 7, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, sportovní pozadí, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, rostliny, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, letadla, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, auta. Zvolit si můžete rozměry 1280x854, 375x812, 1440x960, 1024x768, 1536x2560, 1280x960, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1600x2560, 800x1280, 1440x2560, hi res 2560x1920, 2160x3840, 375x667 atd.

Internet, síť, důležité informace

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, jídlo a nápoje, halloween, hmyz, symboly, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, smajlíci a emotikony, mapy, hudba, Vánoce a Advent, rostliny, dopravní prostředky, ženy a dívky, zvířata, květiny, ovoce, auta, náboženství, stavby, přístroje, muži atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Striezelmarkt, Láska nebeská, Jesličky, bezlepkové cukroví, Košíčky, Vánoční kaktus, Ježíšek, Strom, Jmenovka, Pokrmy, Rostliny, Borovice, Patchwork, Umělý vánoční stromek, Schleich, Neviňátko, Mrazík, Tablet, Bramborový salát, Film, Vosí hnízda, Betlém, Štědrý večer, Vídeň, Papírový vánoční stromek, Tapeta, Vánoční hvězda, Slámový adventní věnec, Tichá noc, Linecká kolečka, Adventní kalendář apod.

Keywords:Wallpapers na PC, Hry pro nejmenší online, Online testy zdarma, webovky, Mandy Moore, Online geografické testy zdarma bez registrace, ú, info, World countries flags, zdarma, cestování, Free game online hry

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

úsloví, bonmoty, moudrosti, aforismy, výroky, přísloví, hlášky

Citáty slavných, úsloví, bonmoty, moudrosti, aforismy, výroky, přísloví, hlášky, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Náš tip, důležité informace

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj apod.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Tapety do mobilu, Tenisové tapety na plochu PC, F, zdroje informací, F, Dětské omalovánky, F, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Adventury, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Akční hry, Animace a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Vybírejte z kategorií Klasické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Logické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Karetní, Střílečky, Bojové online gamesy, Závodní a podobně.

Tapety na plochu PC - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, počítač, smartphone, notebook, phablet, displej, ultrabook, tablet, mobil, PC, monitor a pro operační systémy Mac, macOS, Linux Ubuntu, Java ME, OSX, Android, Windows 7, FreeBSD, Lubuntu, Windows 95, Microsoft Windows Vista. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, auta, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, zvířata, letadla, rostliny, motorky, motocykly, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, psi a štěňátka, wallpapery, příroda, krajina, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, dopravní prostředky. Dostupná rozlišení jsou Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1600x900, 1440x960, 1152x1920, 360x760, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 360x640, 2160x3840, 412x846, 1920x1440, 1536x864, 1600x1200, 1280x1024 atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky států světa, humor, Přání k jmeninám, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Catherine Zeta-Jones, Kliparty pro dokumenty, výukové pomůcky, Státní prapory všech států

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Adventury, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Akční hry, Animace a tak dále.

Doporučené odkazy, důležité informace

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, věda, latina, software, různé, počítače, nápoje, sport, český jazyk, materiály, náboženství a křesťanství, literatura, nástroje, bankovnictví, psychologie, cestování, matematika, internet, kultura, nemoce, technika, školství, zkratky, politika atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky států USA, Australská vlajka, pro děti, internetové stránky, pro dospělé, weby, počítače, Online adventní magazín, Obrázky k svátku, obrázková přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Inzerát: Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Další odkazy:

Barcelona FC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vybarvení zdarma
Doporučené internetové odkazy
Kliparty zadarmo ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Anonymní proxy server
Tipy na zajímavé weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na Partnerské weby
Mandy Moore

Děkujeme vám za vaši návštěvu.