Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Oddechové, Závodní, Karetní, Pro dívky, Klasické, Bojové online gamesy, Strategie, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Adventury, Akční gamesky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Oddechové hry apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Georgie, Tennessee, Texas, Alabama, Louisiana, Minnesota, Pensylvánie, Florida, Montana, Západní Virginie, Missouri, Kentucky, Arkansas, Oklahoma, Iowa, Massachusetts, Idaho, Nové Mexiko, Severní Dakota, Nevada, Delaware, Jižní Dakota, Wyoming, New York, Indiana atd.

Klíčová slova: školství, Super free web games zdarma, Kliparty zdarma, Státní vlajky států světa, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, multimédia, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejhranější hry online, Gabon, internet, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, webové stránky

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komik, Česká královna, Prezidenti, Brno, Zpěvák, Producent, Filozof, Boston Bruins, Antropolog, KSČ, Prezident USA, Ital, Svatý, Maršál, Lord, Rakušan, Závodník, Hudba, Vládce, Textař, Washington Capitals, Křesťanství, Hejtmani, Orlík, Kancléř, Zpěvačka, Ekonom, Esejista, Vůdce, Stoletá válka, Ministr, KHL, Náboženství, Američan, Normalizace, Mluvčí apod.

Keywords:zábava, Online hry zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, internetové stránky, Obrázky, omalovánky, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, Ekonomie, Karl Marx, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky, kliparty, zdarma

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, geocaching, politické strany a hnutí apod.

Přísloví, bonmoty, motta, rčení, moudrosti, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Přísloví, bonmoty, motta, rčení, moudrosti, aforismy, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o víře od různých známých osobností.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, internet, počítače, hry

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Myšlenky, moudrosti, hlášky, motta, aforismy, přísloví, rčení

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudrosti, hlášky, motta, aforismy, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o penězích od různých známých osobností.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: URL, Pozadí na plochu PC, počítače, Burma, Dopravní značky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, weby, Full-HD tapety na pozadí PC, Přehled souborových přípon, Nejlepší online hry zdarma, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Informace, internet, počítače, hry

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, zločin a právo, fyzika, software, věda, matematika, sport, politika, internet, jídlo, příroda, technika, literatura, materiály, český jazyk, zkratky, stavebnictví, nápoje, psychologie, hardware, počítače, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, bankovnictví atd.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Strategie, Závody aut, Stolní a deskové hry, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: cestování, Americké federální vlajky, pro dospělé, Tipy na výlet, Databáze osobností Kdo je to?, F, hyperlinky, Fond d écran, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy zdarma, Vánoční web

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, technika, školství, různé, zkratky, latina, nástroje, hardware, lékařství a medicína, internet, stavebnictví, český jazyk, účetnictví, fyzika, filozofie, zločin a právo, politika, cestování, nemoce, software, rostliny, jídlo, sport, ekonomie a ekonomika atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Květiny, Bůh, bezlepkové cukroví, Borovice, Pokrmy, Tablet, Vánoční dekorace, Adventní svícen, Televize, Řetězy, Ohňostroj, Štěstí, Milka, Osvětlení do oken, Václavské náměstí, Svíčky, Dia, Jingle Bells, Tisk, Historické ozdoby, Vánoční ubrusy, Neviňátko, Vykrajovátka, Vánoční svícen, Skleněné ozdoby, Tapeta, Dárky, Ostrava, Linecká kolečka, Vánoční tapety apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Státy a jejich prapory, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů, O filmech Avatar 1 a 2, Online vánoční webzine, Přehled souborových přípon, č, Seznam vlajek měst České republiky, zadarmo, volný čas, Zhang Ziyi, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Další odkazy:

Filmy, natáčení, střih
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Doporučené odkazy
Anonymní proxy server
Tipy na Partnerské weby
Lady Gaga
Tipy na užitečné weby
Katherine Heigl
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.