Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, rostliny, literatura, věda, software, sport, kultura, jídlo, lékařství a medicína, politika, nástroje, latina, filozofie, nemoce, cestování, hardware, psychologie, internet, fyzika, účetnictví, materiály, zločin a právo, školství, počítače atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Oddechové, Strategie, Klasické, Bojové online gamesy, Sportovní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, zdroje informací, Přehled souborových přípon, URL, Online kasíno a ruleta, odkaz, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů, Gratulace a přání, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače

Vtípky, vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipné texty, frky, kameňáky, ftipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční koule, Alkoholový kalendář, Vánoční prostírání, Václavské náměstí, Husarské knoflíky, Vídeň, Vánoční hvězda, Borovice, Cesmína, Betlém, Mrazík, Drážďany, Historické ozdoby, Vánoční kaktus, Kuba, Řetězy, Tiskárna, Osvětlení, Šišky, Smrk, Kameňák, Vánoční svíčky, Vánoční filmy, Sněhová vločka, Keramický adventní věnec, Vánoční dekorace, Svíčky, Ježíš Kristus, Květiny, Dárky, Vánoční punč apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, osobnosti a lidé, halloween, muži, mapy, hudba, přístroje, květiny, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, symboly, zelenina, Vánoce a Advent, sport, auta, ovoce, ptáci, nástroje a přístroje, láska, rostliny, náboženství, dopravní prostředky atd.

Keywords:Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Webové html5 hry zdarma, Vánoční web, pro dospělé, Sexy Jessica Simpson, Seznam vlajek amerických států, V, Vlajky zemí světa, Tipy na vánoční dárky pro babičku, M, Vlajky jednotlivých států USA, webovky

Frky, ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, ftipy, anekdoty, fórky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Windows, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipné hádanky, O Němcích, O důchodcích, O mužích, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O ženách apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Wallpapery na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro smartphone, phablet, monitor, mobilní telefon, ultrabook, notebook, displej, mobil, počítač, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows 10, FreeBSD, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 2000, BlackBerry OS. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, Formule 1, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, hmyz a pavouci, fantasy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, květiny, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, zvířata. Vyberte si rozměr z 1152x768, 1280x960, 1152x1920, 750x1334, 1024x600, 3200x1200, 1440x2560, 1600x900, 360x640, 1920x1200, 1440x960, 1152x864, 2560x1440, 2560x1920, 3200x1800, 1280x800 atd.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Karetní, Strategie, Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Pro dívky a podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: internet, zábava, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Shakira, Vánoční magazín, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky Vesmíru na PC, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek měst České republiky, Stručný encyklopedický slovník, výukové pomůcky

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, český jazyk, nemoce, literatura, sport, zločin a právo, zkratky, účetnictví, fyzika, nástroje, politika, různé, věda, materiály, filozofie, kultura, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, matematika, lékařství a medicína, internet, rostliny, latina, stavebnictví atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, rostliny, láska, halloween, hudba, nástroje a přístroje, ženy a dívky, hmyz, muži, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, osobnosti a lidé, auta, ovoce, zvířata, přístroje, ptáci, dopravní prostředky, symboly, sport, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Frky, anekdoty, fóry, fórky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, fóry, fórky, ftipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, židovské anekdoty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Pozadí na PC ke stažení - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v phablet, tablet, monitor, smartphone, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, displej, mobil, PC, počítač a pro operační systémy Windows 10, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), OSX, Linux Xubuntu, Mac, BlackBerry OS, Linux Mint, Linux Fedora, Lubuntu. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, dopravní prostředky, hudební tapety, rostliny, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, psi a štěňátka, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, letadla, auta, květiny, kytky, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné rozměry 1080x1800, hi res 2560x1920, 2560x1440, 1200x1920, 800x600, 360x760, 2560x1600, 1680x1050, 1920x1440, 1280x800, 1536x2048, 640x480, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 750x1334, 375x667 atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro smartphone, displej, mobil, mobilní telefon, počítač, obrazovka počítače, phablet, tablet, notebook, PC, ultrabook a pro operační systémy macOS, Windows XP, Windows 7, Mac, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 98, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows 10. Wallpapers na PC z kategorií sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, fraktály, velkoměsta a noční život, fantasy, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1080x1920, 1280x960, 1536x2048, 1152x1920, 1366x1024, 1680x1050, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 393x786, 1280x720, 1440x960, 1280x854, 375x812, 2560x1440, 854x480, 1024x600 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, Tři králové, odkazy, multimédia, V, Best web page, internetové stránky, Wallpapery na plochu PC, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, český jazyk, nemoce, literatura, sport, zločin a právo, zkratky, účetnictví, fyzika, nástroje, politika, různé, věda, materiály, filozofie, kultura, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, matematika, lékařství a medicína, internet, rostliny, latina, stavebnictví atd.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, rostliny, láska, halloween, hudba, nástroje a přístroje, ženy a dívky, hmyz, muži, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, osobnosti a lidé, auta, ovoce, zvířata, přístroje, ptáci, dopravní prostředky, symboly, sport, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pedagog, Washington Capitals, Hudebnice, Američané, Básníci, Český slavík, Hokejisté, Dramatik, Kancléř, KSČ, Husité, Florida Panthers, Poslanci, Protektorát, Češi, Vůdce, Životopis, Faraon, Esejista, Manýrismus, AIDS, Obchodník, Čech, Gymnasté, Zpěvačky, Zlatý slavík, NHL, Sochař, Režisér, Teolog, Maršál, Hejtman, Charta 77, Žhavé výstřely, Upálen, Kladno apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, info, Pozadí na PC ke stažení, Vlajky států světa, Obrázky zdarma, Texty přání k svátku podle jmen, tipy, zdarma, weby, Tapety na plochu počítače, webové stránky, zajímavosti, Obrázky k vybarvení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Další odkazy:

Obrázek Servírka
Zajímavé internetové odkazy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Charlize Theron
Odkazy na zajímavé weby
Christina Aguilera
Naše tipy na užitečné weby
Julia Roberts
Doporučené internetové odkazy
Christina Applegate

Děkujeme vám za vaši návštěvu.