Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtipy, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, anekdoty, černý humor, vtipy, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vtipy, vtipné texty, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, vtipné texty, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O důchodcích, O zvířátkách, O škole, O ekonomech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Vtipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, ftipy

Chcete se uvolnit? Vtipy, vtípky, fóry, fórky, anekdoty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Windows, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích apod.

Klíčová slova: Prapory všech zemí světa, Webové html5 hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Obrázky na plochu Vesmír, pro dospělé, zajímavosti, Online vánoční magazín, Fernando Torres calciatore spagnolo, kuriozity, internetové stránky, V, M

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro notebook, displej, monitor, ultrabook, PC, mobil, mobilní telefon, počítač, phablet, smartphone, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows 95, Windows 10, Windows 98, Lubuntu, Windows Me, Chrome OS, OSX, Linux Fedora, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, příroda, krajina, dopravní prostředky, budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, vesmír, planety, galaxie, rostliny, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, květiny, kytky, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, wallpapery, hudební tapety, auta. Stahujte v rozlišení 1440x2560, 1920x1440, 1536x2048, 320x568, 1920x1280, 375x667, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 1152x864, 800x1280, 640x480, 1600x1200, 2160x3840, 1440x960, 1152x1920 atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijští vítězové, Scénárista, Miliardář, První republika, Poslanec, Washington Capitals, Němci, Podnikatel, Komunisté, Orlík, Překladatel, Vojevůdce, Romantismus, Fotograf, Obchodník, Zpěvačky, Country, Zpěvák, Vrah, Kancléř, Pittsburgh Penguins, Slovák, KSČ, Renesance, AIDS, Američané, Esejista, Exilový prezident, Skladatel, Kladno, Starověký Egypt, KHL, Hokej, Československo, Imitátor, Novinář apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Keywords:volný čas, Nejhranější hry online, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázková přání k svátku podle jmen, výukové pomůcky, K, Přehled zkratek a akronymů, Tapety na plochu zbraně, Stručný encyklopedický slovník, URL, Webové online testy zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Wallpapery na tablet - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. lze použít v displej, phablet, tablet, počítač, notebook, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 95, Slackware, Java ME, Windows 98, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows 7, Chrome OS, FreeBSD, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií free wallpapers, oceán, moře, pláže, motorky, květiny, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, ptáci, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, sportovní wallpapery, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Rally, závody aut. Stahujte v rozlišení 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 640x480, 1600x900, 1152x864, 1920x1440, 1280x854, 2160x3840, 412x846, 2560x1600, 1080x1800, 800x600, 360x640, 2048x1080, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: zadarmo, Přehled zkratek a akronymů, M, Sara Shimada, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zdarma, Super online hry zdarma, Cristiano Ronaldo fotbalista, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty pro dokumenty, pro děti, školství

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Oddechové a podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vojevůdce, Žijící, Antropolog, Američané, Obchodník, Olympiáda, Florida Panthers, Prezidenti ČR, Československo, Továrník, Voják, Miliardáři, Komik, Poslanec, Angličané, Máj, Rakušan, Pittsburgh Penguins, Herec, Esejista, Habsburkové, Egypt, Dramatik, Mim, Křesťanství, Sci-fi, Imitátor, Druhá světová válka, Režisér, Právník, Ekonom, Trest smrti, Hejtmani, Zlatý slavík, Životopis, Vojáci apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak převést, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat následující typy souborů: video soubory, systémové soubory, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry a tak dále.

Klíčová slova: zeměpis, Nejlepší hry pro dívky, cestování, Avril Lavigne, info, Online testy zdarma bez registrace, Státní vlaječky, prapory, Obrázek Zrzka, Dopravní značky, V, internet

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické, Závodní, Oddechové a podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, země EU, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, státy usa apod.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vojevůdce, Žijící, Antropolog, Američané, Obchodník, Olympiáda, Florida Panthers, Prezidenti ČR, Československo, Továrník, Voják, Miliardáři, Komik, Poslanec, Angličané, Máj, Rakušan, Pittsburgh Penguins, Herec, Esejista, Habsburkové, Egypt, Dramatik, Mim, Křesťanství, Sci-fi, Imitátor, Druhá světová válka, Režisér, Právník, Ekonom, Trest smrti, Hejtmani, Zlatý slavík, Životopis, Vojáci apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Moudrosti, úsloví, motta, aforismy, hlášky, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, úsloví, motta, aforismy, hlášky, moudra, přísloví, . Naleznete zde citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o penězích od různých známých osobností.

Kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, vtípky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, ftipy, fóry, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: webové stránky, počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Biografie známých osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, Kate Moos, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Adventní magazín, Wallpapers na PC ke stažení, Tapety na PC, Wallpapery na tablet, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Další odkazy:

eHarmony online dating website for Lasting Relationships
Linky na partnerské weby
Sexy Pink
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Modelo de Camara web
Tipy na užitečné weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Odkazy na zajímavé weby
Chicago
Odkazy na partnerské weby
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.