Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Střílečky, Logické, Klasické, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, geocaching, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky, země EU, fyzikální jednotky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Super online flash hry, Vlajky jednotlivých států USA, zeměpis, Obrázky Vesmíru na PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, Kim Kardashian naked, P, volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Barbie hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Logické hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, záliby, vlastnosti, osobnosti, mytologie, umělci, věda, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, historie, politika, přezdívky, profese a zaměstnání, psychologie, národnost, státní správa, podnikání a podnikatelé, filozofie atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít soubory následujících typů: komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, koncovky souborů, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:Online hry zdarma, V, Wallpapers na plochu počítače, Nejhranější hry online, Biblické omalovánky, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, Paris Saint-Germain F.C., Super online kvízy, Dopravní značky, zajímavosti

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, jak importovat, jak exportovat, jak přehrát, v čem spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit následující typy souborů: dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, sport, zelenina, nápoje, jídlo a nápoje, rostliny, ženy a dívky, hudba, mapy, hmyz, auta, přístroje, nástroje a přístroje, ptáci, stavby, ovoce, láska, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, zvířata atd.

Klíčová slova: školství, pro děti, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, MP3 Music download, zdroje informací, URL, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Sexy Kelly Clarkson, Dopravní značení, počítače, pro dospělé, Obrázky vlajek států světa

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vtipy, černý humor, fóry, fórky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, fóry, fórky, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace, inspirace pro volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Skvělé hry online zdarma, linky, Yasmine Bleeth, Super online flash hry, odkaz, Online biografie, životopisy osobností, Velikonoční obrázky na plochu PC, Adventní magazín, odkazy, Seznam souborových přípon

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Vtipy, černý humor, fóry, fórky, vtípky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, fóry, fórky, vtípky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, internet, věda, školství, technika, latina, sport, zločin a právo, fyzika, náboženství a křesťanství, software, literatura, hardware, nápoje, různé, stavebnictví, matematika, počítače, psychologie, nástroje, bankovnictví, cestování, lékařství a medicína, český jazyk atd.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: kuriozity, info, V, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky v USA a jejich použití, multimédia, webovky, Přehled zkratek a akronymů, tipy, výukové pomůcky, zábava, Charisma Carpenter, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Další odkazy:

Úspory a spoření
Odkazy na partnerské weby
Vlajka Peru
Zajímavé webové stránky
Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Rakouské země
Tipy na Partnerské weby
Elisha Cuthbert

Děkujeme vám za vaši návštěvu.